ZMENA!!!!Polročné skúšky Gymnázium a Obchodná akadémia prezenčne

POZOR ZMENA !!!!!!!!!

Oznam pre 3.ročník  a 4.ročník gymnázium a obchodná akadémia:

Polročné  skúšky štvrtáci Obchodná akadémia a tretiaci gymnázium  nebudú prebiehať podľa harmonogramu.

V mesiaci december sa nebudú konať polročné skúšky prezenčne   a to  z dôvodu zhoršenej situácie COVID.Namiesto skúšok bude on line vyučovanie podľa rozvrhu E.

Polročné skúšky budú preložené na január 2022 pravdepodobne v termíne od 11.-15.01.2022. Všetky harmonogramy preložených skúšok nájdete začiatkom januára na stránke školy.

V prípade záujmu o online skúšky si pozorne prečítajte druhý oznam,kde sú pokyny.

V prílohe dolu pod textom prikladáme harmonogram termínov polročných skúšok prezenčnou formou.Rušia sa len štvrtáci OA a tretiaci gymnázium v decembri.Preložené termíny budú v januári.Informácie o tom budú na stránke školy začiatkom januára.

Podrobný harmonogram po predmetoch a časoch nájdete taktiež pod textom   ako druhý v poradí.

TERMINY_STRETNUTI_EXT_21_22 (6)

Rozvrh E namiesto skúšok štvrtáci OA a tretiaci GYM